המגזין

מסתבר שיש לנו המון מה לספר על כרמים וגידול ענבים, עולם הענבים רחב מאוד ונוגע לתחומי חיים רבים: בוטניקה, ביולוגיה, היסטוריה, יהדות, לשון, תזונה, מטאורולוגיה ועוד. וזו בדיוק מטרת הבלוג – להעלות בכל פעם כתבה על נושא אחר הקשור לענבים, חלק מהכתבות יופיעו גם בבלוג וגם במקומות נוספים באתר על פי תוכנן, כמו בריאות או מידע על חקלאות מקצועית. אתם מוזמנים להתרווח בצל סוכתנו ולצלול איתנו אל עולם שלם של כרמים וענבים.

10 יתרונות בריאותיים של ענבים

על בריאות וענבים בריאות » 10 יתרונות בריאותיים 10 יתרונות בריאותיים של ענבים המון סיבות למה כדאי לאכול ענבים בשנים האחרונות התגברה מאוד המודעות של הציבור

עצות לגידול גפן ביתית

הבלוג של טלי המגזין « בלוג על ענבים « איזה זן ענבים כדאי לגדל בגינה איזה זן ענבים כדאי לגדל בגינה עצות והמלצות לבחירת שתיל ענבים ודרכי

מה הסיפור של החרצן

ראשונות המגזין « בלוג על ענבים « מה הסיפור של החרצן? מה הסיפור של החרצן? ההיסטוריה המודרנית של הענבים חסרי החרצן – נכתב ע"י האגרונומים של ענבי

תיירות חקלאית

אחד ממקטעי האמצע של שביל ישראל עובר בסמוך למושב לכיש ובין הכרמים של ענבי טלי, מקטע זה מתחיל מבית גוברין ומסתיים בתל קשת.

סיור חוויתי ולימודי על ענבי המאכל, כולל פעילות של בציר עצמי והפקת תירוש כמו בימי קדם, כל משתתף בוצר לעצמו סלסילת ענבים טריים ומתוקים.

בשמת

רימונים וצמחי בושם

משק שריג שמגדל בנוסף לענבים גם רימונים וצמחי בושם, מרפא ותבלין, מזמין מטיילים לסיור מרתק במשק ובמזקקה וכן לקנות ממוצריו.

אנחנו אוכלים אותם בים, בפיקניק או מנשנשים אותם מול הטלויזיה אבל ענבים יכולים להשתלב גם במגוון רחב של מנות, הם טעימים, מזינים ויוסיפו מתיקות מרעננת ומיוחדת למנות רבות, כיום ניתן למצוא ענבים בשלל צבעים ובכך להוסיף גם מראה חדשני וטרי למאכל והכי חשוב – יש להם יתרונות בריאותיים רבים (עליהם תוכלו לקרוא עוד בקטגוריית הבריאות שבאתר) אז כנסו וקבלו מתכונים חדשים לארוחה שלכם.

מי לא יודע לזמזם את הג'ינגל המפורסם "הם טעימים הם מתוקים, מן הטובים שבכרמים, ענבי טלי, מושב לכיש, כל עינב זהב!" ואכן לאורך השנים עשינו הרבה פרסומות וסרטונים שהוקרנו בכל אמצעי המדיה השונים, גם כתבות עיתונות וטלוויזיה רבות נעשו עלינו, בנושאי צרכנות, חדשנות, זני ענבים, מתכונים ועוד, נאספו גם פוסטרים פרסומיים רבים וכמובן הג'ינגל (זמריר) המפורסם, בשפות שונות. אספנו פה חלק מאותם פרסומים, אתם מוזמנים לקרוא את הכתבות, להיזכר בפרסומות וכמובן לשמוע שוב את הג'ינגל הידוע.